Лада random header image

Підсумки «Кубка Лада» та Чемпіонату Росії з ралі-кросу

28th, Март 2011 | автор Лада · 0 коммент. »

У Тольятті на автодромі КВЦ 14 жовтня пройшов заключний етап Чемпіонату Росії і «Кубка Лада» з ралі-кросу. Генеральним спонсором змагань виступило ВАТ «АВТОВАЗ».

У класі «Дивізіон 2» Чемпіонату Росії прийняло участь 11 гонщиків. Господарям траси склали серйозну конкуренцію пілоти з Курська, Пензи і Нижнього Ломова. Вазовський спортсмен з команди «Автоклуб СКП-1» Андрій Нефьодов за підсумками чемпіонату став срібним призером, повідомляє прес-служба АВТОВАЗа. Спортсмени з м. Нижній Ломов Руслан Чирков і Валентин Коршунов зайняли за сумою всіх етапів перше і третє місця відповідно.

У заліковій групі «Дивізіон 1А» старт взяли 13 учасників з Тольятті, Нижнього Ломова, Воронежа, Казані і Курська. Тут беззастережне лідерство захопили гонщики з Нижнього Ломова – два призових місця залишилися за ними. На верхню сходинку п'єдесталу піднявся відомий гонщик Сергій Марочкін, «срібним» призером став Руслан Чирков, «бронзу» відвіз до Воронежа Владислав Кузьмін.

На участь у заключному, четвертому етапі «Кубка Лада» заявки подали 18 гонщиків з Тольятті, Сизрані, Жовтневого, Самари й Оренбургу. За результатами фінальних перегонів на верхню сходинку призового подіуму піднявся Андрій Нефьодов, другим став Альберт Гайнуллін з Жовтневого, третім – тольяттінец Артем Котелло з команди «Автоклуб СКП-2». Але за підсумками сезону дострокову перемогу в цій заліковій групі забезпечив собі тольяттінец Дмитро Брагін, чемпіон Росії з автокросу в класі «Д2/1400» 2006 року. На цих змаганнях Брагін представляв Сизранський команду «ВізітМоторСпорт». Вигравши три попередні етапи, він створив собі комфортний відрив від переслідувачів. На фіналі гонки Брагін не виступав, оскільки готувався до чергового етапу ралійного першості в Краснодарі. Другим за сумою етапів став Андрій Нефьодов, «бронза» дісталася Альберту Гайнулліна. У командному заліку перемогла вазівська команда «Автоклуб СКП-2».