Лада random header image

Ювілейна "Срібна тура" завойовано Володимиром Колесовим

26th, Март 2011 | автор Лада · 0 коммент. »

У Тольятті 30 вересня на автодромі КВЦ відбувся ювілейний, 35-й автокросу "Срібна тура», який традиційно завершує святкові заходи, присвячені Дню машинобудівника. Близько 40 пілотів вели боротьбу на автомобілях LADA KALINA, LADA 112 і LADA SAMARA першого покоління.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяв участь президент ТОВ «ГРУПА АВТОВАЗ» Борис Альошин, відзначивши важливість розвитку автомобільного спорту.

У результаті видовищної боротьби на гоночній трасі переможцем ювілейної «Срібної тури» став пілот фірмової команди ВАТ «АВТОВАЗ» «LADA Sport Крос», триразовий чемпіон Росії з ралі-кросу Володимир Колесов. Про це повідомляє прес-служба АВТОВАЗа. Другим до фінішу прийшов представник команди «ПТО – LADA Sport Крос» Павло Фадєєв, а третє місце зайняв Олексій Іванов, який виступав в особистому заліку.

Також цього дня відбувся фінал «Кубка Лада» з автокросу. Це змагання з трьох етапів традиційно фінішує на «Срібної човні». Тут першість належала Дмитру Брагіну, який виступає за команду «Візит-Моторспорт». Друге місце – у Сергія Забродіна («Автоком»), третій результат показав Сергій Пузенко (автоклуб СКП).

Призи переможцям вручав Борис Альошин. Свято спорту завершився виступом молодіжної секції екстремального водіння «Автородео» і запальною шоу-програмою художніх колективів міста Тольятті.

Щорічно автокросу "Срібна тура» збирає кращих гонщиків Росії і численних глядачів. Нинішня гонка, що проводилася вже в 35-й раз, довела вірність автоваза традиціям і важливість автоспорту для підприємства. Подальший розвиток автоспорту і залучення до нього молоді дозволить виховати майбутніх конструкторів, інженерів, а також створити базу для подальшого вдосконалення автомобілів LADA