Лада random header image

Віталій Петров – призер «Формули-3000»

27th, Март 2011 | автор Лада · 0 коммент. »

Поиск на сайте через Яндекс .

Віталій Петров став першим російським спортсменом, який піднявся на подіум європейської Формули-3000, повідомляє НГСА. Другий етап престижних змагань відбувся 7 травня 2006 року в італійській Імолі.

За підсумками першого етапу Віталій Петров, який виступає за команду «Euronova», займав сьоме місце у заліку пілотів. Перша гонка на трасі імені Енцо та Діно Феррарі в Імолі стала для Віталія невдалою. Прямо перед ним розвернуло машину суперника. Пілоти залишилися цілими, але техніка отримала серйозні пошкодження. За ніч механіки відновили розбитий автомобіль Петрова.

У другій гонці спортсмен стартував передостаннім, і, обігнавши дванадцять машин, Петров фінішував четвертим. Але його суперника оштрафували за фальстарт. У результаті пілот з Виборга зайняв третє місце на подіумі.

Наступний етап змагань європейської Формули-3000 пройде в червні у Бельгії.